Zaloguj się lub Zarejestruj się
Wartość: 0,00 PLN
Ilość: 0
Jesteś w: Strona główna> O nas
O nas

Firma "Golbalux" założona została w 1994 roku przez Państwo Mieczysława i Halinę Golba. Obecnie to duża rodzinna firma.

      Jesteśmy z naszymi klientami już ponad 20 lat. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie domów z drewna. Nasza produkcja to tradycja w połączeniu z nowoczesną techniką obróbki drewna. Nowoczesne i innowacyjne maszyny oraz termiczna obróbka drewna pozwala nam tworzyć piękne, zdrowe i ciepłe domy. Główną zaletą naszych domów jest energooszczędność, która wiąże się z niskimi kosztami utrzymania domu oraz solidna opatentowana konstrukcja.

     Nasze domy kojarzą się z ciszą i spokojem, z rodzinną ciepłą atmosferą, z naturą, ekologią oraz materią miłą i ciepłą w dotyku. Technologia drewniana to technologia ekologiczna oparta na materiale odnawialnym jakim jest drewno. Uzyskujemy ją w sposób „czysty” i z minimalnym zużyciem energii konwencjonalnej. Stosowane przez nas drewno do budowy domów pochodzi z Bieszczad. Najważniejsza czynność w przygotowaniu elementów konstrukcyjnych domu z drewna to obróbka termiczna. Poprzez  tą czynność drewno jest zakonserwowane na zawsze i zyskujemy komfort użytkowania. Trzeba pamiętać, że w domu wraz z rodziną spędzamy połowę życia i należy brać po uwagę wszystkie „szczegóły” Domy zbudowane zgodnie z najwyższą sztuką ciesielską mogą przetrwać nawet 200-300 lat.

      Budujemy domy już ponad 20 lat w stanie surowym, zamknięty i pod klucz. Chętnie służymy radą i pomocą. Dysponujemy kilkunastoma ekipami montażowymi działającymi na terenie całego kraju. Budując z nami otrzymasz gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu oraz atrakcyjną cenę. Zapraszamy do naszej firmy, która mieści się w Wiązownicy woj. Podkarpackie na rozmowy i negocjacje oraz do oglądania domów pokazowych.

Firma buduje domy z elewacją drewnianą oraz tynk mineralny wg kilku technologii.

Firma "Golbalux" znana jest nie tylko z prowadzonej działalności gospodarczej, lecz także z zaangażowania w życie społeczno kulturalne w regionie. Jest sponsorem wielu imprez sportowych dzieci i młodzieży sportowo uzdolnionej i biorącej udział w różnych turniejach piłkarskich: "Z PODWÓRKA NA STADION", "TURNIEJ  Marka Wielgusa". Każdego roku udział w tych turniejach potwierdza ponad 1000 drużyn. Od wiele lat firma związana jest z klubem piłkarskiego "Golbalux" Wiązownica.  Osiągnięcia to liczne sukcesy tego klubu sportowego awanse do wyższych klas rozgrywkowych. Klub wychował wielu uzdolnionych piłkarzy, którzy kontynuują naukę w szkołach mistrzostwa sportowego. Firma pomaga spełniać marzenia dzieciom i młodzieży uzdolnionej muzycznie i sportowo organizując zwiedzanie Parlamentu Polskiego, stadionu Narodowego i wiele innych miejsc.

     Zapraszamy na naszą stronę :  www.golbalux.pl

 

 

 

MEBLE KUCHENNE BIUROWE REGAŁY SZAFY NA KAŻDY WYMIAR
KRÓTKI TERMIN REALIZACJI
PŁYTA  -  „EGGER” 15O KOLORÓW DO WYBORU
CIĘCIE NA WYMIAR NAWIERCANIE OTWORÓW FREZOWANIE
Wszystko możesz kupić w naszym sklepie INTERNETOWYM lub w naszej firmie PPHU GOLBALUX Sp. z o.o.
ul. Sportowa 15, 37-522 Wiązownica.
www.golbalux.pl

 

 

Laureat XV edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ w kategorii Najlepsze Produkty:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

"GOLBALUX" Sp. z o.o.

Produkt:

Energooszczędne Domy z Drewna

(w innowacyjnej technologii budowy ścian)

 

 

 

21 listopada 2016 roku (poniedziałek) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie, odbyła się uroczysta Gala XV edycji konkursu

"Podkarpacka Nagroda Gospodarcza".

 

O konkursie

 

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego z uczestników poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia.

Dotychczas przeprowadzono trzynaście edycji konkursu. Wzięło w nich udział ponad 1500 przedsiębiorstw, statuetką nagrodzono 130 firm, które dzięki posługiwaniu się tytułem laureata "Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej" promują swój pozytywny wizerunek i ugruntowują pozycję na rynku.

W konkursie mogą brać udział firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie naszego województwa przynajmniej dwa lata bez względu na ich wielkość czy formę prawną. Konkurs realizowany jest dwuetapowo. Po złożeniu deklaracji uczestnictwa w konkursie firmy wypełniają ankiety konkursowe. Po sprawdzeniu wniosków pod względem formalnym rozpoczynają się oceny eksperckie w oparciu o kryteria konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza", na podstawie przesłanych przez uczestników konkursu ankiet weryfikacyjnych. Kolejnym etapem jest wizytacja nominowanych firm. To właśnie po jej przeprowadzeniu Kapituła Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, w skład której wchodzą specjaliści z dziedziny gospodarki oraz osoby zaufania publicznego podejmuje ostateczne decyzje o przyznaniu nagród i wyróżnień.

 

Finał konkursu, czyli uroczysta Gala "Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej", jest najważniejszym wydarzeniem w rocznym cyklu konkursu, uroczystym podsumowaniem i zamknięciem kolejnej edycji. Dzięki staraniom organizatorów, władzom województwa, Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Patronom konkursu uroczysta Gala wieńcząca Konkurs jest co roku jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych regionu. Obecność znamienitych gości oraz oprawa uroczystości jest znakomitą okazją do promocji firm biorących udział w "Podkarpackiej Nagrodzie Gospodarczej".

 

30 stycznia br. w Polsce gościli przedstawiciele państwa nigeryjskiego. Wizyta miała charakter gospodarczy. Przedstawiciele nigeryjscy zwiedzali zakład Golbalux w Wiązownicy – producenta domów z drewna. Spotkanie miało na celu przedstawienie możliwości współpracy gospodarczej miedzy Polską, a Nigerią. Warto zauważyć, że Nigeria jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów w Afryce i 7 najliczebniejszym krajem świata, zamieszkuje ją ponad 170 mln. ludzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Państwa,
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "GOLBALUX" Sp. z o.o.
ul. Sportowa 15, 37-522 Wiązownica
tel./fax +48 16 622 37 62
tel. +48 16 622 37 97

Dział Domy i Wyroby z drewna

Przewodnik
  • O nas
  • Opinie
  • Kontakt
Twoje konto
  • Twoje zamówienia
  • Profil
  • Resetowanie hasła
Copyright © 2018 golbalux.pl Wszystkie prawa zastrzeżone